FAIL (the browser should render some flash content, not this).
O FIRMIE

Powiększ zdjecie

POLMILK Sp. z o.o w Elblągu specjalizuje się w działalności handlowej:rynek krajowy, eksport, import  - w zakresie sprzedaży artykułów mleczarskich a w szczególności produktów mlecznych w proszku.

Partner w biznesie - solidny i  profesjonalny dostawca surowców mleczarskich w proszku.

Długoletnie doświadczenie zawodowe w branży mleczarskiej, profesjonalizm i zaangażowanie naszych pracowników  oraz doskonała znajomość rynku krajowego i światowego to gwarancja dostaw towaru najwyższej jakości, solidności i serwisu handlowego na najwyższym poziomie.Nasza szeroka oferta oparta jest głównie na produktach pochodzących z Polski ale także z Litwy, Francji, Nowej Zelandii etc.

Zaopatrujemy się w najlepszych i najnowocześniejszych zakładach mleczarskich aby oferować naszym kontrahentom towar o najwyższej jakości .

Nasze motto przewodnie: JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM!

Najwyższej jakości surowce mleczarskie dla Twojej branży.

Naszymi głównymi odbiorcami w kraju są : producenci lodów, czekolad, słodyczy, koncentratow spożywczych, ciast i pieczywa.
Prowadzimy również zaawansowaną sprzedaż na rynki UE jak i w calej Europie. Eksport naszych towarów to rynki głównie  Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji.

Najwyższa jakości i konkurencyjne ceny produktów cieszą się dużym uznaniem i zaufaniem u naszych Odbiorców.

Firma nasza dzięki swojej rzetelności, wiarygodności i uczciwości ceniona jest jako zaufany i pewny partner w biznesie.
Naszym najwyższym celem jest zapewnienie satysfakcji wszystkim Klientom poprzez spełnienie ich najwyższych wymagań jakościowych.
Copyright 2011 © All rights reserved.

Realizacja: GreenFly
ul. Postepu 15c

02-676 Warszawa
Tel.  +48 22 381 61 71
Fax: +48 55 642 12 10